MODEL WYPRZEDANYMODEL WYPRZEDANY


Sprawdź, jakie samochody Mitsubishi czekają już na Ciebie u Autoryzowanych Dealerów.
Model Wyprzedany


Możesz przejrzeć samochody dostępne
Samochody dostępne

lub sprawdzić inne modele z naszej oferty
Aktualna oferta


Niezawodny towarzysz

Czasem dobrze jest zjechać z utartych szlaków i sprawdzić, co kryje się za zakrętem nieznanej drogi. Zawsze warto mieć u boku niezawodnego towarzysza przygód. Taki jest właśnie nowy Mitsubishi ASX – mocny, pewny i niezawodny. Możesz na nim polegać zarówno w miejskiej dżungli, jak i na dalekich bezdrożach. Przestronne wnętrze zapewni komfortową jazdę podczas każdej, nawet najdalszej podróży. A możesz mieć pewność, że ten kompaktowy SUV zabierze Cię dalej niż Twoja wyobraźnia.

model_mini_ASX_MY20.png
 • z zewnątrz
 • wewnątrz
0%

  Bezpieczeństwo w pierwszej kolejności

  ASX MY2020 - SDA

  Stacja multimedialna SDA z 8-calowym ekranem dotykowym

  Urządzenie wyposażone jest w radioodtwarzacz, gniazdo USB, Bluetooth oraz interfejsy: Apple CarPlayTM i Android AutoTM. W zależności od wersji wyposażenia system SDA może być wyposażony także w nawigację satelitarną TomTom.

  ASX - KOS

  Dostęp i uruchamianie bez kluczyka (KOS)

  ASX posiada system dostępu bezkluczykowego, który pozwala uruchomić silnik bez wyciągania pilota z kieszeni. Jedyne, co musisz zrobić, aby uruchomić zapłon, to wciskając pedał sprzęgła (hamulca dla skrzyni AT) nacisnąć przycisk, który znajduje się na desce rozdzielczej. Wystarczy zatem jedno przyciśnięcie, by ruszyć w drogę. A kiedy już dotrzesz do celu, ponowne naciśnięcie przycisku pozwoli wyłączyć silnik.

  ASX MY20 - okno dachowe

  Okno dachowe

  Panoramiczne okno dachowe pozwala cieszyć się widokiem w każdym kierunku, a diody LED zapewniają jego efektowne podświetlenie w nocy.

  ASX - Bluetooth

  Sterowany głosem zestaw głośnomówiący Bluetooth

  Bądź w kontakcie ze światem, nie tracąc kontroli nad samochodem. Podłącz swój telefon komórkowy przez system Bluetooth®, a sterowanie głosem pozwoli Ci wykonywać połączenia bez odrywania rąk od kierownicy.

  ASX MY20 - 4WD

  4WD - opcjonalny system napędu 4x4

  Kierowca może wybrać jeden z 3 trybów jazdy zgodnie z preferowanym stylem jazdy i warunkami drogowymi, łącząc oszczędną eksploatację ze skutecznością napędu na wszystkie koła.

  ASX MY20 - CVT

  Skrzynia automatyczna INVECS-III CVT

  Skrzynia automatyczna 3 – generacji z predefiniowanymi 6 przełożeniami. Umożliwia sportową zmianę biegów za pomocą łopatek przy kierownicy. Może być łączona z napędem na przednie lub wszystkie koła.

  Button BLACK - CSS