Z 5-letnią gwarancją fabryczną Mitsubishi, możesz mieć pewność, że każda podróż będzie przyjemna i beztroska. Nie musisz się już martwić o nieprzewidziane wydatki na naprawy. Skup się na prawdziwej radości z jazdy.

Jesteśmy dla Ciebie na każdym zakręcie!

nie płacisz za naprawy w przypadku nieprzewidzianych awarii

oddajesz samochód do profesjonalnego serwisu w ręce certyfikowanych mechaników

możesz skorzystać z samochodu zastępczego w przypadku awarii

masz pewność najwyższej jakości części zamiennych Mitsubishi

gdy sprzedajesz samochód z gwarancją fabryczną otrzymujesz lepszą cenę

  • nie płacisz za naprawy w przypadku nieprzewidzianych awarii
  • masz pewność najwyższej jakości części zamiennych Mitsubishi
  • oddajesz samochód do profesjonalnego serwisu w ręce certyfikowanych mechaników
  • gdy sprzedajesz samochód z gwarancją fabryczną otrzymujesz lepszą cenę
  • możesz skorzystać z samochodu zastępczego w przypadku awarii

Ciesz się błogim spokojem przez najbliższe 5 lat ze swoim nowym samochodem Mitsubishi.

Jako pierwsza japońska marka, zaoferowaliśmy naszym klientom 5-letnią gwarancję producenta. Nasze oryginalne akcesoria, przeszły te same rygorystyczne testy i spełniają te same wysokie standardy. Akcesoria objęte są 5-letnią gwarancją, świadczą o naszej dbałości o jakość i precyzji japońskiej produkcji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje Mitsubishi będzie do Twojej dyspozycji zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Podstawowe informacje dotyczące gwarancji (szczegóły znajdziesz w Książce Serwisowej Twojego Mitsubishi)

NIEODPŁATNA NAPRAWA

Dzięki fabrycznej gwarancji, wszelkie naprawy wynikające z wad materiałowych lub wykonawczych są bezpłatne i realizowane w naszych autoryzowanych serwisach. To dodatkowa gwarancja jakości, która pozwoli Ci cieszyć się każdą podróżą.

14 dni

Korzystając z ASO Mitsubishi, możesz mieć pewność, że Twoje auto trafi w ręce wykwalifikowanych profesjonalistów. Szybka diagnoza i naprawa dzięki wiedzy naszych mechaników, sprawią, że Twój samochód będzie gotowy do jazdy jak najszybciej. Każdą naprawę wyceniamy zgodnie z przejrzystym cennikiem ASO, a wszystkie wizyty dokumentujemy w książce serwisowej. Ponadto Twoje Mitsubishi zostanie sprawdzone pod kątem kluczowych elementów, a w razie potrzeby nasi mechanicy zaproponują ich wymianę lub naprawę.

Oprócz podstawowych elementów samochodu Mitsubishi, takich jak silnik czy skrzynia biegów, niektóre dodatkowe akcesoria są objęte gwarancją fabryczną ich producenta. Dotyczy to m.in. opon czy systemów audio-video. W ten sposób możesz mieć pewność, że wszystkie części Twojego samochodu są objęte gwarancją jakości.

Każdy podzespół Twojego nowego samochodu jest bezpieczny i sprawny.

+2 lata ochrony pogwarancyjnej

Chcesz mieć jeszcze więcej spokoju za kierownicą swojego Mitsubishi? Wybierz pakiet 2 lat ochrony pogwarancyjnej i ciesz się beztroską jazdą przez kolejne lata po wygaśnięciu gwarancji. To dodatkowa ochrona, która pozwoli Ci cieszyć się jazdą bez obaw o nieprzewidziane wydatki na naprawy.

Zyskaj 7-lat spokoju!

AUTORYZOWANY
SERWIS MITSUBISHI