Oryginalne części samochodowe to nie tylko kwestia marki. Wybierając je, masz gwarancję, że będą idealnie dopasowane do Twojego auta. Są zaprojektowane przez tych samych inżynierów, którzy tworzyli części pierwotnie w nim użyte. Dzięki temu są wykonane z najwyższej jakości materiałów i wielokrotnie testowane. Stosowanie oryginalnych części gwarantuje także ich równomierne zużycie, ale również optymalne wykorzystanie ich możliwości. A wszystko to wpływa na najważniejszą kwestię – bezpieczną jazdę dla Ciebie i Twoich pasażerów.

 

Części Mitsubishi - mądre ręce

Grafika poglądowa Zostawiasz samochód w dobrych rękach

Zostawiasz samochód w dobrych rękach

Tylko Mitsubishi odpowiada i gwarantuje najwyższe kwalifikacje mechaników. Każdy z nich przechodzi co roku wszechstronne szkolenia praktyczne i teoretyczne. Dysponujemy stale aktualizowaną bazą danych w zakresie informacji technicznych o wszystkich modelach samochodów marki Mitsubishi.

Części Mitsubishi - Doceniamy klientów

Grafika poglądowa Doceniamy naszych klientów

Doceniamy naszych klientów

Autoryzowane serwisy zawsze oferują atrakcyjne promocje dla stałych klientów.

Części Mitsubishi - korzystamy z oryginalnych

Grafika poglądowa Korzystamy z oryginalnych części i oprogramowania

Korzystamy z oryginalnych części i oprogramowania

Zlecając naprawy i przeglądy w autoryzowanym serwisie Mitsubishi masz pewność, że do napraw używamy oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i narzędzi oraz korzystamy z aktualnego i bezpiecznego oprogramowania.

Części Mitsubishi - dokumentujemy historię

Grafika poglądowa Dokumentujemy historię Twojego samochodu.

Dokumentujemy historię Twojego samochodu.

Każda wizyta w serwisie Mitsubishi jest odnotowana i ma potwierdzenie w książce serwisowej Twojego samochodu. Dysponujesz historią napraw i przeglądów, które tworzą wiarygodne źródło informacji dla użytkownika i przy sprzedaży.

Oryginalne części Mitsubishi